Розмір плати за харчування дітей в закладі

Розмір плати за харчування дітей в

закладі дошкільної освіти

Для дітей 1молодшої групи - 15,00 грн.

Для дітей 2 молодшої, середньої, старшої груп - 20,00 грн.

Пільгами на оплату за харчування користуються діти

з  багатодітних сімей – 50 % ,

з малозабезпечених сімей – 100 % ,

діти – інваліди – 100 % ,

діти учасників АТО – 100 %.

КОВЕЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

НАКАЗ

Від 02.01.2018 р.                                                                                      № 01

Про організацію харчування дітей

у дошкільних навчальних закладах

Відповідно до ст.32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997р., №280/97-ВР, на виконання Законів України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001р., та згідно рішення сесії міської ради від 21.12.2017р. «Про міський бюджет на 2018 рік» з метою організації раціонального харчування дітей  у дошкільних навчальних закладах, для забезпечення виконання Державних норм харчування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004р. №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах»

Н А К А З У Ю:

1.Керівникам дошкільних навчальних закладів з 02.01.2018р. :

1.1.    Забезпечити харчування однієї дитини раннього віку в розмірі 25 грн.  на день (15 грн. батьківська плата, 10 грн. – за рахунок бюджету).

1.2   Забезпечити харчування однієї дитини дошкільного віку в розмірі 30 грн. на день ( 20 грн. батьківська плата, 10 грн. – за рахунок бюджету).

1.3.Організувати повноцінне, безпечне і якісне харчування дітей в ДНЗ .

2.На підставі табелів відвідування проводити нарахування плати батьків за харчування дітей.

2.1.   Для дітей пільгових категорій нарахування здійснювати згідно чинного законодавства.

3. Особисту відповідальність за організацію повноцінного і якісного харчування дітей та за своєчасне надходження батьківської плати покласти на керівників дошкільних навчальних закладів.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник  управління освіти                                                        В.В.Бичковський