Історія

Дитячий садок (Центр розвитку дитини ) № 13 почав функціонувати 3 грудня 2009 року .У дитячому садку працювало три групи короткотривалого перебування дітей.

Очолює  заклад завідувач  Крицун  Ніна Миколаївна.

З  1 вересня 2010 року у садочку працювало 6 груп з 10.5 годиним перебуванням.

У вересні 2011 року відкрилась ще одна група.На сьогодні дошкільний заклад «Веселка» у своєму складі має 7 груп, з них:1- перша молодша група, 2 - других молодших, 2- середніх групи, 2- старших групи. Садочок працює за такими програмами такі як: «Українське дошкілля  », «Впевнений старт».

У садочку створено умови для всебічного розвитку дітей,для гри ,навчання та дозвілля.Колектив закладу  докладає максимум зусиль для того, щоб малюки відчували себе комфортно.

З 01.09.2019 року дошкільний навчальний заклад " Центр розвитку дитини №13 "Веселка" перейменовано на заклад дошкільної освіти

" Центр розвитку дитини  №13 міста Ковеля".

У закладі дошкільної освіти функціонують: музична зала з необхідним наповненням; фізкультурна зала з обладнанням та інвентарем; методичний кабінет - центр  методичної роботи з педагогічними кадрами закладу дошкільної освіти, наповнення якого здійснюється відповідно до Типового положення про методичний кабінет дошкільного навчального закладу (Наказ №1070 від 09 листопада 2010 року);  медичний блок для обслуговування дітей: медичний кабінет, з обладнанням та матеріалами; кабінет психолога - для забезпечення роботи психологічної служби; У садку функціонує харчоблок, забезпечений технологічним обладнанням. Пральний комплекс забезпечений . Територія впорядкована, огороджена, озеленена, обладнана необхідними спорудами. На території розміщені: дитячі ігрові майданчики, спортивний. Кожна група  на своєму майданчику має тіньовий навіс для захисту від сонця й опадів. Головні завдання:  збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров'я дитини; виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, повага до народних традицій і звичаїв, державної та рідної мови; національних цінностей українського народу, а також цінностей інших націй і народів, свідомого ставлення до себе, оточення та довкілля; формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду; виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту; здійснення соціально-педагогічного патронату сім'ї В 2013  році заклад  був атестований . Неодноразово стає призером районного огляду-конкурсу «Кращий дошкільний навчальний заклад року»    На базі закладу постійно проходять міські заходи: методичні об'єднання, семінари-практикуми, майстер-класи. Заклад поповнився комп'ютерною технікою, мультимедійними засобами навчання, проведена робота по підключенню  до мережі «Інтернет».